Ľudia narodení v elemente OHEŇ sú plní energie a života.

Keď sa narodí dieťa YANG OHEŇ obyčajným a neznalým rodičom, je to pre nich „na mašľu“, vôbec si s ním nevedia rady. Čo s takým živým dieťaťom majú robiť?

Článok pokračuje pod reklamou.
Tu bude reklama pre neregistrovanych uzivatelov

Pýtajú sa, prečo majú také živé dieťa a prečo ich kamarátka má také poslušné dieťa?

To ich dieťa je podľa nich malý anjelik v čertovej koži. Poteším vás, to nie je malý anjelik v čertovej koži, ale veľký anjel so silnou energiou, ktorú ešte nevie ovládať.

Zoznámte sa prosím s elementom YANG OHEŇ.

Tento OHEŇ nikdy neskrotíte a ani nikdy neuhasíte. Jediná vec, ktorú môžete urobiť je usmerniť jeho energiu cez dennodenný pohyb a tvorenie.

Ak ho budete chcieť potlačiť, o to viac bude vyvádzať a bojovať.

Existujú dva typy OHŇA, jeden je YANG a druhý YIN. Teraz si vysvetlíme ich charakteristiku.

YANG OHEŇ – je veľmi silný oheň, ako požiar v lese, nekontrolovateľný. Ľudí s touto energiou nezastavíte, potrebujú horieť.

Majú charizmu, s ktorou v spoločnosti dosahujú úspech. Keď prídu do miestnosti pôsobia vznešene s prirodzenou sebadôverou. Prebúdzajú v iných to najlepšie, priateľov majú na prvom mieste, málokedy im povedia NIE, motivujú ich, inšpirujú a pomáhajú im. Dôležité sú pre nich aj dobré pracovné vzťahy, majú veľa kontaktov, veľa energie a vášeň pre prácu. Vedia pracovať nielen v tíme, ale aj samostatne. Majú úžasnú schopnosť prijímať informácie, porozumieť im a rozlíšiť ich na vhodné a nevhodné. Môžu byť dobrým vedcom, priekopníkom, učiteľom, charizmatickým vodcom a obchodníkom, ale ich top sférou je prejavenie sa, ako napr. herec, spevák, zabávač.

Článok pokračuje pod reklamou.
Tu bude reklama pre neregistrovanych uzivatelov

YIN OHEŇ – je ako oheň sviečky, je ďaleko slabší ako YANG OHEŇ. Ľudia s touto energiou si musia strážiť plameň, aby ich vosk rýchlo nezhorel.

YIN OHEŇ žije vo svete krásy, umeleckého vnímania, kreativity a emócií. Ich duch žiari cez radosť, smiech a šťastie. Majú svoju charizmu, nie sú plytkou osobou, vyžarujú vnútorný pokoj, harmóniu a určitý jas. Terapia umením alebo smiechoterapia je pre nich liekom. Potrebujú sa akokoľvek a kdekoľvek kreatívne prejaviť, majú potrebu zdieľať svoje emócie s inými. Môžu byť z nich skvelí herci, moderátori alebo motivátori na prednáškach, či prezentáciách. Sú veľmi vnímaví, citliví, jemní, slušní, zdvorilí, oddaní, obetaví, tolerantní, milujúci, starostliví. Rýchlo sa vedia čímkoľvek nadchnúť a ľahko nadšenie preniesť a odovzdať ďalej, vedia inšpirovať iných, vyhľadávajú skôr prácu v tíme.

Ľudia, ktorí patria pod element OHEŇ, budú celý život potrebovať horieť, zapaľovať iných, ale k tomu potrebujú výživu, tak ako psychickú (úspech, uznanie a pochvalu), aj výživu tela (kvalitné zdravé jedlo a nápoje).

Trpia, keď sa im nedarí alebo keď počujú kritiku namiesto chvály. Majú najväčší predpoklad k akýmkoľvek závislostiam, ako je alkohol, drogy, jedlo, hazard, seriály, ľudia…

Ak chcete vedieť, aký ste element, alebo aký element je vaše dieťa, môžete to zistiť cez našu aplikáciu.

Viac na: https://ediagnostika.sk

ZDIEĽAJTE